12 Ay Taahhütlü İnternet + BluTV Kampanyası

Hızlı İnternet 12 ay sabit fiyat garantisiyle sadece 58 TL! Üstelik, cepten, tabletten, bilgisayardan D-Smart keyfini yanınızda taşıyabileceğiniz BluTV Paketi de içinde!
 
D-Smart Fiber İnternet ve Aile Paketinde Büyük HD Fırsatı

Fiyatlar

D-Smart D-Fix fiyat tablosu

Kampanya Detayları

 • Kampanyanın avantajları nedir?

  Avantajlı D-Smart Limitsiz Hızlı ve Fiber İnternet tarifeleri.

  12 ay boyunca BluTV paketi ile heryerde D-Smart Keyfi!

  12 ay boyunca sabit fiyat.

  En yaygın fiber ağı üzerinden fiber hızlar.

 • Kampanya koşulları nedir?

  Bu kampanya 12 ay taahhütlü olup 17 Şubat 2016 tarihine kadar D-Smart abonesi olmayanlar tarafından yapılacak yeni D-Smart İnternet bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. İlanda sunulan 58 TL’lik ücret 16 Mbps’e kadar ADSL tarifesi için geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli aylık 3 TL olarak, 12 ay boyunca faturaya yansıtılır. . Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya modemli olarak sunulmaktadır ve kablolu modem için 2 TL, kablosuz modem için 4 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Fiber abonelik tercih edilmesi halinde eve kadar Fiber alt yapısında Fiber modemler ücretsizdir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifeleri, bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. Modem mülkiyeti D-Smart'a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ) ödemekle yükümlüdür. ADSL ve binaya kadar fiber hizmetlerinden yararlanan Aboneler, taahhüt süresi içerisinde herhangi bir nedenle iptal talep ettiği takdirde abone, kendisine tahsis edilen modemi 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek aksi iptal tarihine kadar faturalanmış modem kullanım bedelleri düşülmek suretiyle Kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL ödemekle mükelleftir. Turkcell Superonline alt yapısı üzerinden hizmet alınması halinde 150 TL Turkcell Superonline kurulum ücreti kampanya kapsamında hediyedir. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde tabloda belirtilen aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifeleri, bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. 25 Mbps’e kadar Sınırsız fiber internet tarifeleri Turkcell Superonline altyapısı olan 12 ilde ve sadece Turkcell Superonline Fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulabilmektedir. Yalın İnternet istenmesi durumunda, ADSL tarifelerinde 24 ay boyunca 15 TL yerine 13 TL, Fiber tarifelerinde 15 TL Yalın Erişim Ücreti faturaya eklenecektir

 • Fiber nerelerde var?

  Türk Telekom alt yapısı 81 il merkezinde ve pek çok ilçe de mevcuttur. Bulunduğunuz adreste alt yapı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. Turkcell Superonline alt yapısı : Fiber İnternet hizmeti aşağıda yer alan 12 ilde, Turkcell Superonline fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulmaktadır. Eğer belirtilen illerde ikamet ediyorsanız, binanızda fiber hizmetinin olup olmadığını öğrenmek için 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. 1. İstanbul 2. Ankara 3. İzmir 4. Kocaeli 5. Bursa 6. Antalya 7. Adana 8. Gaziantep 9. Mersin 10. Samsun 11. Trabzon 12. Kayseri

 • Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

  Kampanya 12 ay taahhütlüdür.

 • Kampanya taahhütnamesini görebilir miyim?

  Taahhütnameyi görmek için tıklayınız.

 • 25 Mbps’e kadar olarak belirtilen hızın upload ve AKN değerleri nedir?

  25 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 75 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir. Ay içinde belirtilen AKN sınırları aşıldığında her iki tarife için download/indirme hızı 3 Mbps, upload/yükleme hızı 1 Mbps ile sınırlandırılacaktır.

 • Kampanya süresince paket değişikliği yapabilir miyim?

  Üst paketlere geçiş yapılabilir, alt paketlere geçiş yapılamaz.

 • Telefon hattım yok. Yine de bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

  Turkcell Superonline alt yapısı olan adreslerde ek bir ücret ödemeden ve telefon hattı kullanmadan abone olabilirsiniz. Diğer alt yapılardan kullanılan internet hizmetlerinde Yalın İnternet erişim ücreti 15 TL’dir.

 • Kampanya süresi sona erdikten sonra ücretlendirme nasıl yapılıyor?

  12 aylık kampanya süresi sona erdiğinde, yürürlükte olan tarife fiyatlarımız üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 • Modem ücreti ne kadardır?

  Kampanyalar modemli sunulmaktadır ve modem mülkiyeti D-Smart’a aittir, abonenin kullanımına verilir. Eve Kadar Fiber hizmetinde modemler ücretsizdir. Binaya Kadar Fiber hizmetinde Kablolu modem için 2 TL, kablosuz modem için 4 TL faturaya yansıtılır. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ) ödemekle yükümlüdür. Binaya kadar fiber hizmetlerinden yararlanan Aboneler, taahhüt süresi içerisinde herhangi bir nedenle iptal talep ettiği takdirde iptal tarihine kadar faturalanmış modem kullanım bedelleri düşülmek suretiyle Kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL donanım bedelini ödemekle mükelleftir.

 • Belirtilen ücretler dışında ekstra bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

  Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart İnternet faturasına yansıtılır. Ayrıca belirtilen tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

 • Aboneliğimi 12 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?

  Taahhüt süresi içerisinde Aboneliğin iptali halinde, kampanya kapsamında sağlanan indirim, hediye ve avantajların toplam tutarının, taahhüt iptal edilmemiş olsaydı taahhüt süresi sonuna kadar tahakkuk edilecek toplam tutar ile karşılaştırılması sonucu abone lehine olan tutar tahsil edilecektir.

 • BluTV nedir?

  BluTV; her an, her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir. BluTV ile TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile bilgisayardan, laptop’tan, iPad’den, iPhone, Android ve Windows 8 cihazlar üzerinden canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam ve erotik gibi güncel içeriklere ulaşılabilir.

 • BluTV’ye nasıl erişirim?

  BluTV’ye bilgisayarınız ya da laptopunuzdan www.blutv.com.tr adresine bağlanarak izleyebilir ya da İPad’iniz, iPhone’nunuz, Windows8 ya da Android cihazınızdan BluTV uygulamasını yükleyerek, internet bağlantısı mevcut olan her yerden erişebilirsiniz.

 • BluTV İnternet Kotamı etkiler mi?

  BluTV internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz sürece internet paketinizin kotası etkilenecektir. Önemli: BluTV aboneliğiniz dahilinde izleyeceğiniz kanallar ve içeriklerin tamamı sahip olduğunuz internet paketinizin kotasını kullanmaktadır. Beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına BluTV abonelerimizin internet paketlerinin limitsiz olması önerilmektedir.

 • BluTV ne kadar mobil data tüketir?

  BluTV'ye mobil internet üzerinden bağlandığınızda, izleyeceğiniz yayınlar, akış büyüklüklerine ve kullanıcıların bağlantı hızlarına göre farklı kota tüketim değerlerine sahiptir. Önemli: D-smart’a bilgisayarınız iPad’inizden, iPhone’nunuzdan , Windows8 yada Android cihazınızdan Wi-Fi noktalarından erişmediğiniz, mobil internet ile eriştiğiniz durumlarda; beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına BluTV abonelerimizin GSM operatörlerinden mobil internet paketi almaları önemle tavsiye edilmektedir.

 • BluTV'yi hangi mobil cihazlarda kullanabilirim?

  BluTV servisi mobil olarak laptop, iPad, iPhone, Windows8 ya da Android cihazları üzerinden kullanabilir. (BluTV IOS uygulamasını yüklemek için cihazınızın en az 4.0 ve üzeri IOS versiyonuna sahip olması gerekmektedir.)

Biz sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım D-Smart kampanyanızı seçmenize yardımcı olalım.