D-Smart keyfi şimdi indirimli!

Ulusal kanallardan belgesellere, dünyaca ünlü spor kanallarından eğlence ve yemek kanallarına kadar yüzlerce kanal ile Aile Plus Paketi ayda 37 TL yerine 33 TL! Üstelik şimdi abone olanlara, belgesel keyfinizi katlayacak yepyeni Belgeselsever Paketi 3 ay boyunca hediye.
 
D-Smart keyfi şimdi indirimli!

Kampanya Fiyatları

Kampanya fiyatları

Hediye Begeselsever Kanalları

Hediye kanallar

Kampanya Detayları

 • Kampanya koşulları nedir?

  HD/HD+/D-fix Aile Plus paketini 24 ay taahhütlü olarak alan abonelere, 24 ay boyunca ayda 4 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında BBC Earth, Viasat History, Outdoor ve Docubox HD kanallarından oluşan Belgeselseverpaketi 3 ay boyunca hediye edilecektir.

  Kampanyadan yararlanan aboneler 24 ay boyunca sabit fiyat ile 33 TL ödeme yapacaktır.

 • Kampanya kapsamında iç kurulum bedeli alınıyor mu?

  Kampanya kapsamında; tüm ürünlerde; iç kurulum bedeli peşin ya da taksitle ödenebilir.

  - Ayda 2 TL'den 24 ay faturaya yansıtılarak,

  - Tek seferde 40 TL olarak ilk faturaya yansıtılarak,

 • Kampanya kapsamında taahhüt vermem gerekiyor mu?

  Kampanya kapsamındaki aylık ödemeli avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için 24 ay üyelik taahhütü alınmaktadır.

 • Yasal Uyarı

  Bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar yeni aboneliklerde geçerlidir. 24 ay taahhüt ile HD/HD+/D-Fix Aile Plus paketi alanlara 4 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında Belgeselsever paketi 3 ay boyunca hediye edilecektir. Uydu alıcısı ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Iç kurulum ücreti olan 40 TL tüketicinin talebi doğrultusunda ilk faturasına tek seferde yahut 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturasına yansıtılacak ve tüketiciden tahsil edilecektir. Dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Biz sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım D-Smart kampanyanızı seçmenize yardımcı olalım.