D-Smart keyfiniz şimdi hediyeli!

Şimdi D-Smart Sinema-Dizi ve üstü paketlerden birine abone olanlara, yepyeni belgesel kanallarını kapsayan Belgeselsever Paketi ve D-Smart'ın en kapsamlı abonelik paketi olan Mega Paket 3 ay boyunca hediye!
 
D-Smart keyfi şimdi hediyeli

Kampanya Fiyatları

Kampanya fiyatları

Kampanya Detayları

 • Kampanya koşulları nelerdir?

  Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt ile HD/HD+/D-Fix Sinema-Dizi Paketi alanlara 3 ay boyunca spor ve yetişkin kanalları ile Belgeselsever paketi, Sinema-Dizi-Spor Paketi alanlara 3 ay boyunca Belgeselsever paketi ve yetişkin kanalları, Mega paket alanlara 3 ay boyunca Belgeselsever paketi hediye edilecektir.

 • Kampanya kapsamında iç kurulum bedeli alınıyor mu?

  Kampanya kapsamında; tüm ürünlerde; iç kurulum bedeli peşin ya da taksitle ödenebilir.

  - Ayda 2 TL'den 24 ay faturaya yansıtılarak,

  - Tek seferde 40 TL olarak ilk faturaya yansıtılarak,

 • Kampanya kapsamında taahhüt vermem gerekiyor mu?

  Kampanya kapsamındaki aylık ödemeli avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için 24 ay üyelik taahhütü alınmaktadır.

 • Yasal Uyarı

  Bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar yeni aboneliklerde geçerlidir. 24 ay taahhüt ile HD/HD+/D-Fix Sinema-Dizi Paketi alanlara 3 ay boyunca spor ve yetişkin kanalları ile Belgeselsever paketi, Sinema-Dizi-Spor Paketi alanlara 3 ay boyunca Belgeselsever paketi ve yetişkin kanalları, Mega paket alanlara 3 ay boyunca Belgeselsever paketi hediye edilecektir. Uydu alıcısı ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Iç kurulum ücreti olan 40 TL tüketicinin talebi doğrultusunda ilk faturasına tek seferde yahut 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturasına yansıtılacak ve tüketiciden tahsil edilecektir. Dıs kurulum; çanak, LNB, kablolama gibi ürün ve hizmetleri kapsamakta olup, eğer dış kurulum gerekli ise dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

 • Kampanya taahhütnamesi

  Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Biz sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım D-Smart kampanyanızı seçmenize yardımcı olalım.