D-Smart'tan Sadece İnternet Kampanyası

Limitsiz Fiber İnternet 24 ay sabit fiyat garantisiyle ayda sadece 44 TL!
 
İlk faturanız D-Smart’tan

Kampanya Fiyatları

İlk faturanız D-Smart’tan

Kampanya Detayları

 • Kampanyanın avantajları nedir?

  Avantajlı D-Smart Limitsiz Hızlı ve Fiber İnternet tarifeleri.

  24 ay boyunca sabit fiyat.

  En yaygın fiber ağı üzerinden fiber hızlar.

 • Kampanya Koşulları nedir?

  Bu kampanya 24 ay taahhütlü olup 31 Ocak 2016 tarihine kadar D-Smart abonesi olmayanlar tarafından yapılacak yeni D-Smart İnternet bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. İlanda sunulan 44 TL’lik ücret 10 Mbps’e kadar Fiber tarifesi için geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli aylık 1,5 TL olarak, 24 ay boyunca faturaya yansıtılır. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya modemli olarak sunulmaktadır ve kablolu modem için 2 TL, kablosuz modem için 4 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Fiber abonelik tercih edilmesi halinde eve kadar Fiber alt yapısında Fiber modemler ücretsizdir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifeleri, bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. Modem mülkiyeti D-Smart'a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ) ödemekle yükümlüdür. ADSL ve binaya kadar fiber hizmetlerinden yararlanan Aboneler, taahhüt süresi içerisinde herhangi bir nedenle iptal talep ettiği takdirde iptal tarihine kadar faturalanmış modem kullanım bedelleri düşülmek suretiyle Kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL ödemekle mükelleftir. Turkcell Superonline alt yapısı üzerinden hizmet alınması halinde 150 TL Turkcell Superonline kurulum ücreti kampanya kapsamında hediyedir. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde tabloda belirtilen aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifeleri, bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. 25 Mbps’e kadar Sınırsız fiber internet tarifeleri Turkcell Superonline altyapısı olan 12 ilde ve sadece Turkcell Superonline Fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulabilmektedir. Yalın İnternet istenmesi durumunda, ADSL tarifelerinde 24 ay boyunca 15 TL yerine 13 TL, Fiber tarifelerinde 15 TL Yalın Erişim Ücreti faturaya eklenecektir

  * “Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz İnternet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise , limitsiz internet tarifelerinde geçerli olmak üzere taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski İnternet Servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir.

 • Fiber nerelerde var?

  Türk Telekom alt yapısı 81 il merkezinde ve pek çok ilçe de mevcuttur. Bulunduğunuz adreste alt yapı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. Turkcell Superonline alt yapısı : Fiber İnternet hizmeti aşağıda yer alan 12 ilde, Turkcell Superonline fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulmaktadır. Eğer belirtilen illerde ikamet ediyorsanız, binanızda fiber hizmetinin olup olmadığını öğrenmek için 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. 1. İstanbul 2. Ankara 3. İzmir 4. Kocaeli 5. Bursa 6. Antalya 7. Adana 8. Gaziantep 9. Mersin 10. Samsun 11. Trabzon 12. Kayseri

 • Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

  Kampanya 24 ay taahhütlüdür.

 • Farklı bir İnternet Servis Sağlayıcıdan taahhüdüm bulunuyor. Bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

  Tarafınıza yansıtılacak taahhüt bozma bedelenin 120 TL’ye kadar olan tutarı tarafımızdan size ödenmektedir. Ödemeler aylık eşit taksitler halinde D-Smart faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir.

 • Kampanya taahhütnamesini görebilir miyim?

  Taahhütnameyi görmek için tıklayınız.

 • Kampanya süresince paket değişikliği yapabilir miyim?

  Üst paketlere geçiş yapılabilir, alt paketlere geçiş yapılamaz.

 • Telefon hattım yok. Yine de bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

  Turkcell Superonline alt yapısı olan adreslerde ek bir ücret ödemeden ve telefon hattı kullanmadan abone olabilirsiniz. Diğer alt yapılardan kullanılan internet hizmetlerinde Yalın İnternet Erişim Ücreti, ADSL tariflereinde 24 ay boyunca 15 TL yerine 13 TL, Fiber tarifelerinde ise 15 TL ‘dir.

 • Kampanya süresi sona erdikten sonra ücretlendirme nasıl yapılıyor?

  24 aylık kampanya süresi sona erdiğinde, yürürlükte olan tarife fiyatlarımız üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 • Modem ücreti ne kadardır?

  Kampanyalar modemli sunulmaktadır ve modem mülkiyeti D-Smart’a aittir, abonenin kullanımına verilir. Eve Kadar Fiber hizmetinde modemler ücretsizdir. Binaya Kadar Fiber hizmetinde Kablolu modem için 2 TL, kablosuz modem için 4 TL faturaya yansıtılır. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ) ödemekle yükümlüdür. Binaya kadar fiber hizmetlerinden yararlanan Aboneler, taahhüt süresi içerisinde herhangi bir nedenle iptal talep ettiği takdirde iptal tarihine kadar faturalanmış modem kullanım bedelleri düşülmek suretiyle Kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL donanım bedelini ödemekle mükelleftir.

 • Belirtilen ücretler dışında ekstra bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

  Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart İnternet faturasına yansıtılır. Ayrıca belirtilen tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

 • Aboneliğimi 24 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?

  Taahhüt süresi içerisinde Aboneliğin iptali halinde, kampanya kapsamında sağlanan indirim, hediye ve avantajların toplam tutarının, taahhüt iptal edilmemiş olsaydı taahhüt süresi sonuna kadar tahakkuk edilecek toplam tutar ile karşılaştırılması sonucu abone lehine olan tutar tahsil edilecektir.

Biz sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım D-Smart kampanyanızı seçmenize yardımcı olalım.