Eski Uydu Alıcınızı Getirin, D-Smart HD'ye geçin

En sevdiğiniz programları 5 kat görüntü kalitesiyle izlemek için hemen eski uydu alıcınızı getirin, 24 ay boyunca ayda 10 TL indirimle D-Smart HD dünyasına giriş yapın! Kampanya sadece websitesine özeldir. Kampanyadan yararlanmak için iletişim formunu doldurunuz.
 
D-Smart keyfi şimdi indirimli!

Kampanya Fiyatları

Kampanya fiyatları

Kampanya Detayları

 • Eski Uydu Alıcısı Değiştir Kampanyası koşulları nelerdir?

  Kampanya sadece websitesine özeldir. Kampanyadan online olarak yararlanmak için iletişim formunu doldurunuz. Kampanya kapsamında avantajlı aydan aya ödeme seçeneği sunulmaktadır. Eski uydu alıcısını getirerek HD/HD+ Sinema - Dizi, Sinema - Dizi - Spor veya Mega paketi 24 ay taahhütlü olarak alan abonelere, 24 ay boyunca ayda 10 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için mevcut uydu alıcısının D-Smart bayilerine teslim edilmesi gerekmektedir. Kampanyaya diğer satış kanallarından katılınması durumunda; HD/HD+ Sinema - Dizi, Sinema - Dizi - Spor veya Mega paketlerinde 24 ay boyunca ayda 5 TL indirim uygulanacaktır.

 • Kampanya kapsamında taahhüt vermem gerekiyor mu?

  Kampanya kapsamındaki aylık ödemeli avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için 24 ay üyelik taahhütü alınmaktadır.

 • Yasal Uyarı

  Bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir. Eski uydu alıcısını getirerek HD veya HD+ Sinema - Dizi, Sinema - Dizi - Spor veya Mega paketi 24 ay taahhütlü olarak alan tüketicilere 24 ay boyunca ayda 10 TL indirim uygulanacaktır. 5 kat görüntü kalitesi yüksek çözünürlüğe sahip (HD) kanal ve programlar bakımından geçerli olup istenilen görüntü kalitesi için kullanılan tüm ekipmanın HD uyumlu olması gereklidir. Uydu alıcısı ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Iç kurulum ücreti olan 40 TL tüketicinin talebi doğrultusunda ilk faturasına tek seferde yahut 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturasına yansıtılacak ve tüketiciden tahsil edilecektir. Peşin ödemeli modelde iç kurulum bedeli tüketiciden ayrıca tahsil edilecektir. Dıs kurulum; çanak, LNB, kablolama gibi ürün ve hizmetleri kapsamakta olup, eğer dış kurulum gerekli ise dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. Aboneliğin iptali veya sona ermesi halinde teslim edilen eski uydu alıcısı iade edilmez. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

 • Kampanya taahhütnamesi

  Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Biz sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım D-Smart kampanyanızı seçmenize yardımcı olalım.