İlk faturanız D-Smart’tan

Hemen D-Smart’a gelin, abone olduğunuz ay ve sonraki ayı yansıtan ilk faturanızı biz karşılayalım. Siz de D-Smart ile dünyaca ünlü filmlerin, dizilerin, belgesel ve eğlence kanallarının tadını çıkarın.
 
İlk faturanız D-Smart’tan

Kampanya Detayları

 • Kampanya koşulları nedir?

  Kampanya kapsamında, D-Smart HD ve HD+ paketlerine abone olan müşterilerin, abone oldukları ilk ay ve sonraki ayı yansıtan ilk faturasına %100 indirim yapılır.

  Üstelik, kampanya süresince yeni abone olan müşterilerimize, 3 ay boyunca Sinema kanalları hediye edilecektir.

 • Paketlerin içeriğini öğrenebilir miyim?

  Paketler ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 • Kampanya geçerlilik tarihi nedir?

  Kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

 • İlk faturamda ne ödeyeceğim?

  Abone oldugunuz ay ve bir sonraki ayı yansıtan, oluşturulacak ilk faturanızda ilgili aylara ait, içerik, kutu, iletim bedeli tutarları %100 indirimli olarak faturanız oluşturulacaktır. Kurulum bedeli ve damga vergisi tutarları tarafınıza gönderilecek ilk faturaya yansıtılacaktır.

 • Yasal metin

  Bu kampanya 31.12.2015 tarihine kadar 25 ay abonelik taahhütü veren, D-FIX, HD ve HD+ standart fiyatlı tüm yeni aboneliklerde geçerlidir. Abonenin giriş yaptıgı ayki kısmi ve sonraki aya ait oluşacak ilk faturasının tamamı indirim olarak yansıtılacaktır. Uydu alıcısı ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Iç kurulum ücreti olan 40 TL tüketicinin talebi dogrultusunda tek seferde yahut 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturasına yansıtılacak ve tüketiciden tahsil edilecektir. Dıs kurulum; çanak, LNB, kablolama gibi ürün ve hizmetleri kapsamakta olup, eger dış kurulum gerekli ise dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneligin 25 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen, ilk 2 ay ait yapılan fatura indirimi dahil tüm indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Biz sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım D-Smart kampanyanızı seçmenize yardımcı olalım.